|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Електровелосипед Forte Mirage 19"/29", 500 Вт, сірий
Артикул
123309
Немає в наявності
45 701 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Характеристики
| Ємність акумулятора, mAh | 12000 |
|---|---|
| Напруга акумулятора | 48 В |
| Потужність двигуна | 500 Вт |
| Маx швидкість, км/год | 21 |
| Діаметр коліс | 29" |
| Колькість коліс | 2 |
| Розмір рами | 19" |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Країна виробник | Китай |
Новий відгук або коментар


















