Зверніть увагу! 18.05 (субота) та 20.05(понеділок) офлайн магазин не працює. Онлайн замовлення обробляються в звичному режимі.
Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Електросамокати Xiaomi

Який електричний самокат XIAOMI вибрати?

Який самокат XIAOMI купити? Рішення залежить від ваших особистих потреб, мети використання цього транспортного засобу, і, безумовно, від фінансових можливостей. Якщо ви обираєте електросамокат від Xiaomi Electric Scooter, тоді маєте можливість здійснити покупку з підбором за всіма цими параметрами.

Якщо електричний самокат XIAOMI вибрати для частих поїздок не надто рівними дорогами, тоді варто розглядати модифікації з більшими колесами, якщо передбачається подолання великих відстаней щодня, тоді вибір варто зробити на користь моделей з акумуляторами збільшеної потужності. Для дітей купити самокат XIAOMI можна серед модифікацій дитячих самокатів – вони легші за вагою, мають яскравий дизайн, маневрені, безпечні і дуже стійкі за рахунок подвійного переднього та широкого заднього коліс.

Електросамокат XIAOMI – ціна та комплектація

На електросамокат XIAOMI ціна залежить від комплектації, але необхідно відзначити, що продукція цієї фірми пропонується в середньому і діапазоні цін. І, комплектація, безумовно, значно впливає на ціну цих транспортних засобів. Всі моделі, включаючи дитячі електросамокати, виконані з високоміцного авіаційного алюмінію, він не важкий, але надійний в експлуатації і забезпечує необхідну міцність транспорту.

Бюджетні модифікації Xiaomi Electric Scooter мають мінімальний набір основних необхідних опцій та добре себе проявили для нетривалих та не щоденних поїздок. Але якщо вам треба обрати самокат, який буде максимально комфортним при постійному використанні його замість громадського транспорту, тоді варто звернути увагу на моделі, які майже аналогічні до електроскутерів. Преміум моделі Xiaomi, крім комфорту при пересуванні ще й гарантують надійність та безперебійність при постійній експлуатації, мають потужний акумулятор з великим зарядом та повну комплектацію, включно з можливістю оснащення самоката сидінням, яке за потреби знімається.

На електросамокат XIAOMI відгуки відзначають, що вартість їх цілком виправдана, адже це, навіть у бюджетній комплектації, «наворочена» техніка. Як будь-який міський самокат, Xiaomi розроблено так, щоб вони мали мінімальну вагу (навіть для «важких» потужних моделей це не більше 12,5 кг) та зручну конструкцію, яка дозволяє складати самокат, адже в умовах міста його передбачається виносити на поверх, брати з собою у метро, перевозити в авто або громадському транспорті.

Якщо переглянути огляди та обговорення новітніх модифікацій, то про електросамокат XIAOMI відгуки відзначають те, що на кермі деяких моделей відсутній звичний бортовий led-монітор, що демонструє основні показники: швидкість, пройдену відстань, рівень заряду акумулятора. Не всім це сподобалося, хоча такі моделі електросамоката XIAOMI передають всі ці параметри на відповідну програму розроблену для смартфонів. Функція відстеження параметрів в зручній програмі на смартфоні з переліком основних і додаткових показників та різноманітними програмними налаштуваннями, комусь дуже припала до душі, але для деяких – це не так зручно як спостерігати дані на моніторі самоката.

Міський самокат XIAOMI - загальні характеристики:

 • комфортний, виконаний з надійних матеріалів;
 • всі моделі складаються для кращого транспортування;
 • випускаються моделі для дорослих і дитячі самокати;
 • витримують вагу 100-120 кг для дорослих і до 50 кг дитячі самокати;
 • розвивають макс.швидкість до 25-35 км (в залежності від моделі);
 • кермо в усіх моделей телескопічне, регулюється по висоті;
 • деякі моделі можуть бути доукомплектовані сидінням;
 • мають монітор параметрів на кермі та/або відповідну програму встановлєну на смартфон;
 • електросамокати мають яскраву LED-фару з лінзою, при гальмуванні ззаду включається та миготить сигнал «стоп»;
 • двигун запускається після першого відштовхування ногою;
 • швидкість самоката регулюється ручкою на кермі, під час поїздки можна застосовувати плавну подачу енергії для плавного прискорення, але можна стартувати і прискорюватись різко, пробуксовуючи;
 • дизайн дуже різноманітний, можна вибрати «солідну» стильну модель або яскраві, вражаючі дитячі самокати.

Купити самокат XIAOMI - Київ, інтернет-магазин Е-scooter

Купити самокат XIAOMI Київ може з вибором варіантів оплати та доставки. Доставка самокатів будь-якого бренду, представленого на сайті Е-scooter здійснюється також в усі регіони України за рахунок покупця.

Для отримання консультацій при виборі самоката, скутера, сігвея просто зателефонуйте нам, а якщо вибір вже зроблено - оформіть замовлення безпосередньо на сайті!

Немає товарів

Вгору