Зверніть увагу! 18.05 (субота) та 20.05(понеділок) офлайн магазин не працює. Онлайн замовлення обробляються в звичному режимі.
Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дитячі електросамокати

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дитячі електросамокати виготовляють всі бренди-виробники персонального електричного транспорту. Хоча, загалом, до категорії дитячих електричних самокатів умовно можна зарахувати будь-які самокати від різних брендів, які мають вагу менше 10 кг, невеликі колеса (4-8 дюймів) і низько розташовану деку. Обумовлено це тим, що важкими самокатами незручно користуватись дітям, а за умови великого діаметру коліс високим буде і розташування деки (підставки під ноги), що створить незручності при відштовхуванні, гальмуванні та відіб'ється на стійкості самоката під час пересування.

На дитячі електросамокати ціна, як правило, нижче, ніж на дорослі моделі самокатів, але це пояснюється не їх більш низькою якістю, а тим, що вони розраховані на меншу вагу водія, компактніші за розмірами, мають більш легкі двигун та акумулятор.

Дитячі електросамокати Київ - асортимент на Е-scooter

У цьому розділі ми зібрали кращі моделі е-самокатів для дітей, які:

 • представлені в широкому асортименті яскравих, сучасних моделей;
 • компактні і мають невелику вагу;
 • стійкі та маневрені, прості у керуванні;
 • доступні у широкому діапазоні цін;
 • розраховані на тривалу експлуатацію.

Який дитячий електросамокат купити?

Вважається, що поїздки на самокаті, в тому числі на його електризованій версії, добре позначаються на розвитку вестибюлярного та опорно-рухового апарату дитини. Такі вправи сприяють розвитку координації, вмінню підтримувати рівновагу, орієнтуватись у просторі. Великим плюсом їзди на е-самокаті є і те, що вона не псує поставу, адже переміщення відбувається з правильною, прямою спиною, а не зігнувшись, як при поїздках на велосипеді. На дитячі електросамокати відгуки батьків також свідчать про те, що дітям подобається кататись не тільки на електрозаряді самоката, а й самим звичайним способом – відштовхуючись ногою. А така функція як «самокатання», безумовно, є і у кожного електросамоката.

Головна вимога до дитячих самокатах – їхня безпека для дитини. Зручність у користуванні дитячим електросамокатом, як вже відзначалось, залежить від його компактності та легкості. Вага самоката має велике значення, адже навіть якщо припустити що дитина не буде його сам переносити, все одно їй іноді доведеться підняти самокат під час перевезення його через бордюр або якусь інше перешкоду і коли самокат важкий, цього може бути достатньо для розтягування сухожиль або зв'язок. Важливими є і габарити самоката, адже, коли він «не за розміром» дитині, то їй важче керувати ним.

Як вибрати дитячий електросамокат

Якщо вам треба вибрати дитячий електросамокат, то слід звернути увагу на наступні параметри виробу:

 • невелика вага самоката (до 10 кг, в залежності від віку дитини);
 • компактність для легкого управління самокатом: перевірте можливі положення висоти керма щоб вони підходили під зріст дитини і трохи «на виріст», простежте щоб дека була достатньою для розміщення обох стоп, але не надто довгою, адже якщо ноги будуть розташовуватись тільки на передній частині деки і залишиться багато вільного простору до заднього колеса, тоді електросамокат буде менш стійкий і складніший у керуванні, а при різкому перенесенні ваги на кермо може навіть перевернутись;
 • низька дека (підставка для ніг) - для зручного відштовхування від землі і для швидкого гальмування;
 • обмежувач швидкості, або одразу обирайте самокат, який не розвиває дуже велику для дитини швидкість;
 • колеса невеликого діаметру (до 8 дюймів), для дошкільнят найбезпечнішим буде вибрати електросамокат з подвійним переднім колесом – вони найбільш стійкі;
 • ну і ще один критерій – для дітей молодшого віку дуже важливо, щоб самокат мав обвіс – мерехтливі вогники, підсвітку, сигнал, колонки, був яскравим, привабливим.

І ще одна важлива порада. Навіть якщо ви уважно вивчили технічні характеристики самокатів для дітей і обрали підходящий варіант, що відповідає всім необхідним параметрам, все одно не забудьте поцікавитись у своєї дитини її вподобаннями щодо дизайну та зовнішнього вигляду самоката. Діти – найвимогливіші клієнти нашого магазину, але саме вони, краще за інших вміють насолоджуватись покупкою та поїздками на електросамокаті.

Пам'ятайте! Дитячий електросамокат купити треба так, щоб догодити дитині!

Дитячі електросамокати Київ – магазин електротранспорту Е-scooter

На дитячі електросамокати ціна доступна для будь-якого покупця, тому у нас ви зможете підібрати недорогий і «крутий» самокат для своєї дитини. Вибрати дитячий електросамокат за всіма критеріями вам завжди допоможуть консультанти нашого магазину. І обов'язково перегляньте на дитячі електросамокати відгуки наших покупців.

Вгору