|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Електровелосипед Forte Galaxy 17"/26", 250 Вт, чорно-синій
Артикул
123288
Немає в наявності
28 811 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Характеристики
| Ємність акумулятора, mAh | 10000 |
|---|---|
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Потужність двигуна | 250 Вт |
| Маx швидкість, км/год | 21 |
| Діаметр коліс | 26" |
| Колькість коліс | 2 |
| Розмір рами | 17" |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Країна виробник | Китай |
Новий відгук або коментар











